Nurkujemy na Pogorii!

Ten sezon nurkowy rozwija się nieco inaczej niż zazwyczaj, ale to przecież nie znaczy że mamy rezygnować z naszych pasji!

Tym razem zapraszamy Was na Pogorię. Na Koparkach tłumy, no i od razu rzucamy się na głęboką wodę – a na Pogorii mamy warunki praktycznie basenowe – płytkie zejście do wody, piasek, a do tego jeszcze całkiem niezłą widoczność. Woda jest już coraz cieplejsza, a na powierzchni przyjemnie grzeje słońce. Nie jest to może gorący Egipt, ale w grubszej piance można już zrobić całkiem przyjemnego nurka.

Aby ponurkować w zupełnie kameralnych warunkach zapraszamy Was na nurkowanie w tygodniu, aby nie kolidowało zbytnio z pracą – po południu. Proponujemy wtorek (26 maja) lub czwartek (28 maja) – spotkanie o godz. 16:00 w Centrum.

Zapraszamy kursantów Open Water Diver, chcących zaliczyć pierwsze zanurzenie w wodach otwartych w warunkach komfortu i poczucia bezpieczeństwa.

Wyjazd na Pogorię, to też propozycja dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w nurkowaniu, przeżyć pierwszą podwodną przygodę. W trakcie wyjazdu zapoznamy Was w skrócie z działaniem sprzętu nurkowego, i pod okiem doświadczonego instruktora spróbujecie jak to jest oddychać pod wodą.

Na Pogorię zapraszamy też osoby, które już skończyły swój pierwszy kurs, ale nie czują się pewnie pod wodą, chciałyby po zimowej przerwie odświeżyć swoje umiejętności i przypomnieć ćwiczenia na płytszej wodzie.