Hydrozagadka na Horce

Jesień w Hydrozagadce nie oznacza wcale braku aktywności. Pomimo ograniczeń wyjazdowych staramy się o zapewnienie Wam emocji nurkowych na pobliskich akwenach. Tym razem zorganizowaliśmy wyjazd na kamieniołomy do Niemiec. Dzięki uprzejmości Santi i naszej ciężkiej pracy, każdy uczestnik wyjazdu dostał suchy skafander, ocieplenie, ogrzewanie w swoim rozmiarze.

Poza odpowiednim ubraniem, zadbaliśmy również o super bazę noclegowa oraz posiłki regeneracyjne. Wyjazd udał na się na 1000%.  Nie dość, że mieliśmy piękną, słoneczną pogodę i zadowolone, uśmiechnięte towarzystwo to do nurkowania i biesiadowania prawie pusty akwen, a na powrót zupełnie niezatłoczone drogi.  Nie pamiętamy tak udanego wyjazdu.

Na sam koniec jeszcze okazało się, że na około, gdzie ręką sięgnąć rosną grzyby, więc zabraliśmy do domu, żeby się nie zmarnowały. Takich wyjazdów nigdy dosyć.

Dziękuję wszystkim za tak udany pobyt, gratuluję zakończonych kursów, pobitych rekordów życiowych i oczywiście zapraszam do Hydrozagadki. Tutaj się naprawdę nurkuje.

Szefowa 🙂