Hydrozagadka z Santi nurkuje na Horce

Termin: 23 – 25.10.2020

Jesień w pełni, temperatura spada, woda coraz zimniejsza… ale nie musi to przecież oznaczać końca nurkowego sezonu!

Wszystkich, którzy chcieliby spróbować jak to jest nurkować komfortowo mimo zimnej wody, zapraszamy na weekend w niemieckich kamieniołomach. Dzięki firmie Santi, będziemy mieli okazję zapoznać się z ofertą skafandrów i ocieplaczy nie tylko w teorii, ale i sprawdzić ich zalety pod wodą.

Wyjeżdżamy z Katowic w piątek około 13:00. Wieczorem, po rozlokowaniu się w pokojach, spotkamy się na warsztatach poświęconych nurkowaniu w suchych skafandrach. Przygotujemy też i domierzymy sprzęt na weekendowe nurki.

W sobotę i niedzielę planujemy zrobić po 2 nurkowania, podczas których na pewno nie zmarzniecie 🙂

Zapraszamy szczególnie osoby które chciałyby kontynuować swoją nurkową przygodę nie tylko w letnich warunkach, ale do tej pory odstraszała je chłodna aura. To będzie dobra okazja do poznania zalet nurkowania w suchych skafandrach, a także zastanowienia się nad wyborem właściwego dla siebie modelu.

Ze względu na logistykę wyjazdu ilość osób jest dość mocno ograniczona. Ponieważ wcześniej musimy zamówić dla Was odpowiednie rozmiary skafandrów – prosimy o jak najwcześniejsze potwierdzanie udziału.

Koszt wyjazdu: od 600 zł (w tym: 2 noclegi ze śniadaniami, ciepły posiłek w trakcie dnia, wejściówki na nurkowisko).

Dojazd: Hydro-busem (200 zł) lub własnym transportem.

Dodatkowe opłaty: ładowanie butli, ubezpieczenie, udział w warsztatach lub kursie suchego skafandra.

Zapraszamy!