Najbliższy kurs Open Water Diver

Jeśli chcesz rozpocząć swoją nurkową przygodę – kurs Open Water Diver (OWD) jest właśnie dla Ciebie! Na kursie opanujesz podstawowe umiejętności nurkowe, a po jego ukończeniu otrzymasz międzynarodowy certyfikat uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów.

Podczas zajęć poznasz zasady nurkowania w pełnym ekwipunku nurkowym, dowiesz się w jaki sposób funkcjonuje i jak obsługiwać profesjonalny sprzęt do nurkowania. Przede wszystkim jednak przeżyjesz wspaniałą podwodną przygodę pod okiem doświadczonego instruktora. Nauczymy Cię nurkować tak, aby każde zanurzenie odbywało się bezpiecznie i dostarczało Ci wiele satysfakcji.

Kurs OWD składa się z zajęć teoretycznych, 5 godzin basenowych, oraz 4 nurkowań na wodach otwartych. Szkolenia odbywają się przez cały rok, na zajęcia basenowe zapraszamy tradycyjnie raz w tygodniu – w środy wieczorami.

Jeszcze przed pierwszym spotkaniem możesz zarejestrować się na stronie https://www.divessi.com  i zapoznać z pierwszymi modułami kursu.

Najbliższe kursy w Katowicach rozpoczynamy zajęciami basenowymi:

  • 01.06 poniedziałek, godz. 17:00 (teoria)
  • 06.07 poniedziałek, godz. 17:00 (teoria) + 08.07 środa godz. 19:00 (basen)
  • 03.08 poniedziałek, godz. 17:00 (teoria) + 06.08 środa godz. 19:00 (basen)
  • 07.09 poniedziałek, godz. 17:00 (teoria) + 09.09 środa godz. 19:00 (basen)

Jeśli nie pasuje Ci żaden z podanych terminów – skontaktuj się z nami, zobaczymy co da się zrobić :) Dla zabieganych i nie mających czasu w tygodniu możemy zaproponować kurs w trybie weekendowym – skontaktuj się w celu ustalenia terminu.

Jak to wszystko wygląda? 

Zapisując się na kurs otrzymasz dostęp do szkolenia w trybie online – z podstawową wiedzą nurkową zapoznasz się we własnym domu, korzystając z multimedialnych materiałów SSI.

Na pierwszym spotkaniu w naszym Centrum wypełnimy dokument kursowe, omówimy szczegóły zajęć, porozmawiamy i dopasujemy Ci sprzęt nurkowy.

Kolejny etap – to już zajęcia basenowe. Tu pierwszy raz włożysz pełny ekwipunek nurkowy, weźmiesz pierwszy oddech pod wodą i nauczysz się podstawowych czynności koniecznych do bezpiecznego nurkowania. Wszystko to pod okiem doświadczonego instruktora.

Na basenie zobaczymy się 3 lub 4 razy, w międzyczasie kolejny raz spotkamy się też w Centrum na zajęciach teoretycznych.

Teraz do pełnego ukończenia kursu pozostanie część najbardziej emocjonująca – czyli cztery nurkowania na wodach otwartych. Na tę część umówisz się z instruktorem na dowolny z naszych weekendowych wyjazdów. Możesz zanurkować na najbliższych nam Koparkach, lub jeśli wolisz – ukończyć kurs podczas któregoś z naszych wyjazdów – np. do Chorwacji czy Egiptu.

Do Twojej dyspozycji oddajemy profesjonalne Centrum Nurkowe z pełną infrastrukturą, salą wykładową, sklepem i zapleczem sprzętowym. Dysponujemy profesjonalną i doświadczoną kadrą instruktorską.

Zapraszamy!