Szkolenia

Zacznij swoją nurkową przygodę

Nurkowanie uważane jest za sport ekstremalny ale to mit który trzeba obalić. Dla nas jest sportem rodzinnym, różniącym się od turystyki pieszej czy rowerowej tym, że aby go uprawiać trzeba ukończyć szkolenie. Każdy przeciętnie zdrowy człowiek w dosłownie każdym wieku może nurkować. Skoro szukałeś szkoły nurkowania z pewnością należysz do ludzi, którzy nie spędzają większości czasu przed telewizorem. Właśnie znalazłeś najlepsze miejsce do rozpoczęcia swojej przygody z podwodnym światem. Świetnie przygotowani instruktorzy, doskonałe zaplecze techniczne i wreszcie to czego nie znajdziesz nigdzie – wspaniała atmosfera. Znajdź termin najbliższego kursu i zacznij nurkować. Zapamiętaj jednak tę chwilę! Tak rodzi się Twoja nowa pasja!

Rozwijaj swoją pasję

Od kiedy zaczęła się Twoja przygoda z nurkowaniem niemal każdego dnia zdobywasz nowe doświadczenia i nowych przyjaciół. Wciąż planujesz z nimi wyjazdy i wciąż czekają na Ciebie nowe wyzwania. Dobrze wiedzieć, że jest miejsce, w którym zawsze znajdziesz fachową pomoc. Na każdym etapie rozwoju pomożemy rozwijać Twoją nurkową pasję. Więc jeśli chcesz nurkować w jaskiniach, na wrakach z prądem czy w jakichkolwiek innych warunkach lub jeśli po prostu chcesz rozwijać swoje umiejętności lepiej nie dało się trafić. Wiemy, że nurkowanie jest dla Ciebie ważne, dlatego czekają na Ciebie najlepsi specjaliści w branży, świetny sprzęt i zaplecze wypełnione przyjacielską atmosferą. Nie zastanawiaj się więc tylko znajdź najbliższy kurs i rozwiń z nami swoje możliwości.

Odkryj nowe możliwości

Podczas szkoleń technicznych zdobędziesz doświadczenie niezbędne do tego, aby pewnie i umiejętnie rozpocząć i zakończyć każdą nową przygodę. Niezależnie od Twoich aktualnych możliwości w nurkowaniu rekreacyjnym, nurkowania techniczne postawią przed Tobą nowe wyzwania co do środowiska, głębokości, limitów czasowych, procedur, oraz sprzętu. Z racji poziomu zaawansowania, nurkowania techniczne wymagają rozległej wiedzy, poszerzonych umiejętności nurkowych oraz sporego doświadczenia.

Zostań profesjonalistą

W amatorskim nurkowaniu osiągnąłeś już wszystko. Wiesz jednak, że nie da się stać w miejscu i trzeba ciągle poszerzać horyzonty. Masz wielkie doświadczenie i czujesz, że czas się nim podzielić z tymi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z podwodnym światem. Właśnie tak powinien wyglądać początek drogi do profesjonalnej kariery nurkowej. Instruktor nurkowania to wyjątkowy zawód. Granice stają się fikcyjnymi kreskami na mapie. Cały świat czeka na Twoje umiejętności. Jednak by zostać świetnym instruktorem potrzebujesz kogoś, kto nauczy Cię jak nim zostać. Nie ma lepszego miejsca by rozpocząć profesjonalną karierę nurkową. Decyzja podjęta? Znajdź najbliższy termin kursu i zmień swoje życie!

Kursy nurkowe on-line? Pewnie że tak!

To może być przygoda Twojego życia! Tego nie można z niczym porównać! Chcesz obcować z naturą, pływając wśród kolorowych rybek, badać wnętrza starych wraków, a może doświadczyć nieważkości – wszystko to odnajdziesz w nurkowaniu! Poznaj nowych ludzi, odwiedź nowe miejsca, zdobądź nowe doświadczenia! Możliwości są nieograniczone!

Nie masz czasu ani ochoty wychodzić z domu i słuchać wykładów? Mamy coś dla Ciebie – teraz cześć teoretyczną kursu podstawowego możesz zrobić nie ruszając się z własnego wygodnego fotela. Wystarczy wybrać kurs, zalogować się do systemu i wszystko staje się prostsze. PADI oraz SSI wprowadziły szkolenia on-line!


PADI eLearning