Kursy rekreacyjne

Każdy moment jest dobry aby spróbować swoich sił w nurkowaniu. Zacznij nurkować już dziś – zapraszamy na podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym całe rodzinny! 

Dla wszystkich zainteresowanych spróbowaniem swoich sił w podwodnym szaleństwie mamy bogatą ofertę szkoleniową. Dla najmłodszych mamy specjalne programy nastawione na zabawę w wodzie, a dla reszty rodziny kursy zapoznawcze.  Wszyscy zainteresowani dalszymi przygodami nurkowymi i poznawaniem podwodnego świata znajdą u nas całą gamę kursów rekreacyjnych – począwszy od podstawowego kursu nurkowego, który wprowadzi Cię w świat nurkowania, aż do profesjonalnych kursów instruktorskich i technicznych. Po pierwszych zajęciach, na których poznacie „smak” podwodnej przygody możecie podjąć decyzję i wziąć udział w kursie nurkowania lub też zapisać się na następne zajęcia jeżeli jeszcze nie jesteście gotowi.

Zapoznajcie się ze szczegółowymi opisami kursów, a jeśli nasuną Wam się pytania – nie wahajcie się z nami skontaktować. Na pewno rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości! 

Kursy rekreacyjne SSI

Zapoznaj się także z poziomami doświadczenia SSI.

Kursy rekreacyjne PADI