Odkryj nurkowanie

Każdy moment jest dobry aby spróbować swoich sił w nurkowaniu! Zapraszamy na podwodną przygodę z Centrum Nurkowym Hydrozagadka. Program „Odkryj nurkowanie” to basenowa lekcja nurkowania pod czujnym okiem instruktora.

To szybki i przyjemny sposób doświadczenia na własnej skórze czym w rzeczywistości jest nurkowanie. Pod opieką doświadczonegoinstruktora weźmiesz swój pierwszy oddech pod wodą i doświadczysz uczucia swobodnego unoszenia się pod powierzchnią. Jesteśmy przekonani, że jeśli tylko spróbujesz – od razu pokochasz podwodny świat!

Zajęcia polecamy wszystkim, niezależnie od wieku.

Zachęcamy do wzięcia udziału szczególnie, jeśli:

 • myślisz o kursie nurkowym ale nie jesteś pewny czy nurkowanie jest naprawdę tak fajne jak wygląda na zdjęciach i filmach :-)
 • chcesz spędzić w ciekawy sposób czas z bliską osobą, znajomymi, rodziną.
 • chcesz zrobić niebanalny prezent komuś bliskiemu.
 • szukasz nowego hobby, chcesz poznać nowych znajomych, spróbować czegoś nowego. Kto wie, może właśnie odkryjesz nową życiową pasję?

Jak to wszystko wygląda?

Najpierw czeka Cię krótkie wprowadzenie teoretyczne w naszym Centrum Nurkowym. Instruktor zapozna Cię z elementami nurkowego ekwipunku, podstawowymi zasadami nurkowania, odpowie na wszystkie pytania, rozwieje wątpliwości. Później wybieramy się na basen – tu instruktor pomoże Ci założyć sprzęt, a potem – pozostaje tylko zanurzyć się pod wodę i poznać niezwykłe uczucie oddychania i poruszania się w podwodnym świecie. Zajęcia odbywają się w formie zabawy, możesz też spróbować wykonać kilka ćwiczeń przydatnych każdemu nurkowi.

Po zajęciach otrzymasz pamiątkowe zdjęcia z basenu i certyfikat Try Scuba w wersji mobilnej.

Cena zajęć zawiera:

 • kompletny sprzęt nurkowy,
 • opiekę wykwalifikowanego instruktora,
 • wejście na basen,
 • przejazd na basen samochodem z naszego Centrum Nurkowego.

Jeśli nurkowanie Ci się spodoba – zachęcamy do zrobienia pełnego kursu nurkowego OWD. Każdy uczestnik zajęć „Odkryj nurkowanie” otrzymuje 10% zniżki na kurs OWD. Po jego ukończeniu uzyskasz międzynarodowy certyfikat uprawniający do samodzielnego nurkowania.

Jako certyfikowany nurek poznasz na własne oczy kolorowy, podwodny świat. Zanurkujesz z nami na egzotycznych rafach koralowych i tajemniczych wrakach. Poznasz podobnych sobie pasjonatów chcących przeżyć coś niezwykłego.

Wykupienie udziału w zajęciach może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby!

Zamawiając lekcję nurkowania jako prezent, otrzymasz od nas kupon upoważniający do wzięcia udziału w szkoleniu. Bon można wykorzystać w dowolnym terminie, w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

Uwagi:

 • Zajęcia teoretyczne odbywają się w C.N. Hydrozagadka w Katowicach, przy ul. Ligockiej 61A
 • Zajęcia praktyczne odbywają się na basenie w Mysłowicach.
 • Jeśli masz własny sprzęt ABC (maskę, fajkę i płetwy) zabierz je ze sobą. Jeśli nie – dopasujemy coś z naszego sprzętu szkoleniowego.
 • Na basen zabierasz kąpielówki/strój kąpielowy, ręcznik, klapki. Możesz ubrać T-shirt, żeby wygodniej pływało Ci się w nurkowym jackecie. Do tego dobry humor i jesteś gotowy do zajęć!

O nas:

Centrum Nurkowe Hydrozagadka to profesjonalna szkoła nurkowania, funkcjonujemy nieprzerwanie już kilkanaście lat. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, wszechstronna oferta, wysoko wykwalifikowani instruktorzy, wysokiej jakości sprzęt nurkowy. Nasi klienci często chwalą też niepowtarzalną atmosferę dzięki której czują się u nas lepiej niż w domu :-) Obok kursów i szkoleń wszystkich stopni oferujemy także wyjazdy i wyprawy nurkowe, prowadzimy sklep ze sprzętem nurkowym, serwisujemy i wypożyczamy sprzęt. Wiemy, że czasem liczą się szczegóły, dlatego sprzęt i nurków dowozimy na miejsca nurkowe własnym samochodem, mamy dobrze wyposażoną salkę do prowadzenia wykładów, a położenie naszego Centrum pozwala uniknąć korków i problemów z parkowaniem.