SSI Scuba skills update

Odzyskaj poczucie pełnego komfortu i bezpieczeństwa pod wodą po dłuższej przerwie w nurkowaniu dzięki przypomnieniu umiejętności zdobytych podczas kursu Open Water Diver.

Wiedza

Dive Leader prowadzący twój Scuba Skills Update powtórzy zagadnienia teoretyczne, przyswojone w trakcie zajęć klasowych na kursie Open Water Diver i ewentualnie zapozna Cię z nowym materiałem. Powtórzysz sposób planowania nurkowania, korzystania z tabel nurkowych i prawidłowego „realizowania” nurkowania w celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa podczas przyszłych nurkowań.

Umiejętności

Podczas Scuba Skills Update przypomnisz sobie i przećwiczysz umiejętności nurkowe zdobyte w trakcie zajęć kursu Open Water Diver. Poznasz również techniki, które mogły się zmienić. Będziesz miał szansę odświeżyć to, czego nauczyłeś się wcześniej oraz przećwiczyć koordynację ruchową, jak również doskonalić umiejętności samopomocy – a wszystko to pod okiem Przewodnika Nurkowego.

Sprzęt

Scuba Skills Update to świetna możliwość ponownego zaznajomienia się z aktualnie używanym przez Ciebie sprzętem. Scuba Skills Update może też być doskonałą szansą na to, aby dowiedzieć się jak najwięcej i dopasować nowy sprzęt pod kierunkiem doświadczonego Dive Leadera.

Dzięki tego typu przygotowaniu będziesz dużo bardziej zrelaksowany podczas kolejnych nurkowań.