SSI Nurkowanie głębokie

„Głębokość przyciąga wielu nurków z tego względu, iż głębokie nurkowania dają tego specyficznego kopa”

Zanurkuj w miejscach, które odwiedzili tylko nieliczni! Doświadcz nurkowania na wraku położonym na głębokości ponad 30m! Jednakże tego typu nurkowanie bez odpowiedniego przeszkolenia jest niezwykle ryzykowne. Aby bezpiecznie prowadzić takie nurkowania musisz zdobyć odpowiednie umiejętności i wiedzę. Wszystko to umożliwi Ci kurs specjalistyczny „Nurkowanie głębokie” (Deep Diving). Aby właściwie zaplanować takie nurkowanie musisz przede wszystkim poznać wszelkie rodzaje potencjalnego ryzyka jakie niesie ze sobą Nurkowanie głębokie.

Na kursie specjalistycznym „Nurkowanie głębokie” zdobędziesz wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do bezpiecznego i komfortowego przeprowadzania nurkowań głębokich.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o głębokim nurkowaniu możesz zakupić podręcznik lub DVD zanim zapiszesz się na kurs.

Zakres tematyczny kursu specjalistycznego „Nurkowanie głębokie”:

  • Planowanie nurkowania głębokiego
  • Nurkowanie głębokie
  • Potencjalne zagrożenia
  • Powtórzeniowe nurkowania głębokie

Podstawowym celem kursów specjalistycznych SSI jest wyposażenie każdego kursanta w niezbędne umiejętności w przyjaznych, ciekawych warunkach. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o samodzielną naukę w domu (masz do dyspozycji Home Study Kit), krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Kurs specjalistyczny „Nurkowanie głębokie” można połączyć z innymi specjalnościami! Nurkowanie na wrakach lub Doskonała pływalność mogą stanowić idealne uzupełnienie. Dostępne możliwości są nieograniczone.