SSI Nurkowanie na wrakach

„Nurkowanie na wrakach dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, na nowo odkryjesz uroki podwodnego świata”

Oglądanie dużego statku z perspektywy lotu ptaka, a następnie wpłynięcie na mostek kapitański to niezapomniane, wręcz niewiarygodne doświadczenie. Niestety z wrakami niejednokrotnie związane są także tragedie. Nurkowanie na wrakach jest ekscytujące, ale łączy się z nim także pewne potencjalne ryzyko. Jednakże po właściwym, profesjonalnym przeszkoleniu (Kurs Nurkowanie na wrakach) ten typ nurkowania okazuję się niezwykłą przygodą.

Podczas kursu specjalistycznego Nurkowanie na wrakach dowiesz się w jaki sposób i gdzie uzyskać niezbędne informacje dotyczące wraków, jak odnajdywać wraki oraz w jaki sposób przygotować się na nurkowanie wrakowe. Podczas 2 obowiązkowych nurkowań wykorzystasz poznane, prawidłowe techniki nurkowania na wrakach, jak również ocenisz i unikniesz potencjalnego ryzyka związanego z nurkowaniem wrakowym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o specyfice „Nurkowania na wrakach” możesz zakupić podręcznik lub DVD nawet jeżeli nie zamierzasz brać udziału w kursie.

Zakres tematyczny kursu Nurkowanie na wrakach:

  • Wybór wraku
  • Wyposażenie potrzebne podczas nurkowania na wraku
  • Odnajdywanie wraku
  • Nurkowanie na wraku
  • Zaawansowane nurkowania na wrakach

Podstawowym celem specjalistycznego kursu SSI jest zapoznanie nurka w łatwy i przyjemny sposób z najważniejszymi umiejętnościami jakie powinien posiadać. Wszystkie kursy obejmują: samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Połącz inne kursy specjalistyczne z kursem Nurkowanie na wrakach! Podwodna fotografia cyfrowa czy też Nurkowanie głębokie mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Różnorodność dostępnych możliwości jest nieograniczona!