SSI Nurkowanie nocne i przy ograniczonej widoczności

„Nurkowanie nocą to wielkie emocje i niezwykła przygoda”

Świat podwodny jest dla nas nowym tajemniczym światem. Nurkując w nocy można odkryć zupełnie nowe oblicze tego świata i przyjrzeć się mu z całkowicie innej perspektywy.

Przebywanie pod woda w momencie zachodu słońca jest absolutnie cudownym doświadczeniem. Korzystając z odpowiedniego sprzętu i przede wszystkim z dobrej, mocnej latarki podczas nocnego nurkowania można dokonać wielu naprawdę niesamowitych odkryć. Nurkowanie nocą to zupełnie nowy sposób poznawania podwodnego świata.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nurkowania nocą i przy ograniczonej widoczności możesz zakupić podręcznik lub DVD nawet jeśli nie zamierzasz wziść udziału w kursie.

Zakres tematyczny kursu specjalistycznego Nurkowanie nocne i przy ograniczonej widoczności:

  • Nurkowanie nocne a nurkowanie przy ograniczonej widoczności
  • Specjalny ekwipunek
  • Przygotowanie do nurkowania
  • Nurkowanie
  • Zaawansowane techniki

Podstawowym celem kursów specjalistycznych SSI jest wyposażenie każdego kursanta w niezbędne umiejętności w przyjaznych, ciekawych warunkach. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Kurs specjalistyczny Nurkowanie nocne i przy ograniczonej widoczności można połączyć z innymi specjalnościami! Kursy Poszukiwanie i wydobywanie czy też Nawigacja mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Istnieje ogromna ilość możliwości!