SSI Nurkowanie z komputerem

„Czy stałeś kiedyś nad wodą, w miejscu, w którym chciałeś zanurkować, zastanawiając się jak poprawnie ustawić swój nowiutki komputer nurkowy?”

Wielu nurków znalazło się w takim położeniu i zrobiliby wszystko, aby tego uniknąć. Z tego właśnie powodu stworzyliśmy ten bardzo ważny specjalistyczny kurs „Nurkowanie z komputerem”.

Umiejętność planowania nurkowania z tabelą nurkową jest bardzo ważna. W ten sposób poznajesz i rozumiesz teorię dekompresji. Niemniej jednak w praktyce nurkowie nie stosują profili nurkowych opracowanych z tabelą. Współcześni nurkowie wykonują wielopoziomowe nurkowania, co oznacza, że w trakcie nurkowania „zaliczaj” różne poziomy głebokości. Nurkowania tego typu można zaplanować jedynie przy użyciu specjalnych tabel nurkowych lub… komputera nurkowego. Komputery nurkowe sprawiają, że nurkowanie jest bezpieczniejsze i łatwiejsze, pod warunkiem, że wiesz jak prawidłowo ustawić/zaprogramować komputer, a następnie właściwie go używać.

Zakres tematyczny kursu Nurkowanie z komputerem:

  • Sprzęt i przygotowanie do nurkowania wielopoziomowego
  • Aspekty medyczne nurkowań wielopoziomowych
  • Komputery a tabele nurkowe
  • Procedury awaryjne podczas nurkowań wielopoziomowych

Podstawowym celem specjalistycznego kursu SSI jest zapoznanie nurka w łatwy i przyjemny sposób z najważniejszymi umiejętnościami jakie powinien posiadać. Wszystkie kursy obejmują: samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Połącz inne kursy specjalistyczne z kursem „Nurkowanie z komputerem! Kurs Nurkowanie nitroksowe czy też Wiedza o sprzęcie mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Różnorodność dostępnych możliwości jest nieograniczona!