SSI Nurkowanie z łodzi

Nurkowanie z łodzi to gwarancja na udany i w pełni relaksujący pierwszy urlop nurkowy!

Większość nurkowań wykonywanych podczas urlopu to nurkowania z łodzi.

Na kursie specjalistycznym Nurkowanie z łodzi poznasz prawidłowe techniki nurkowania z łodzi, dowiesz się w jaki sposób planując urlop wybrać właściwą agencje turystyczną i organizatora nurkowań, oraz co należy wziąć pod uwagę podróżując z własnym sprzętem. Udział w kursie Nurkowanie z łodzi przed planowanym urlopem to gwarancja właściwego przygotowania.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat nurkowania z łodzi i uzyskać kilka naprawdę dobrych rad dotyczących planowania urlopu możesz zakupić podręcznik lub DVD nawet jeśli nie zamierzasz wziąć udziału w kursie.

Zakres tematyczny kursu specjalistycznego nurkowanie z łodzi:

  • Wybieranie łodzi nurkowej
  • Przygotowanie do podróży
  • Podróżowanie łodzią
  • Nurkowanie z łodzi
  • Zakończenie podróży łodzią

Podstawowym celem kursów specjalistycznych SSI jest wyposażenie każdego kursanta w niezbędne umiejętności w przyjaznych, ciekawych warunkach. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Kurs specjalistyczny nurkowanie z łodzi można połączyć z innymi specjalnościami! Nurkowanie głębokie czy też Nurkowanie w prądzie – fale, pływy i prądy mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Istnieje szeroka gama możliwości!