SSI Nurkowanie z rekinami

„Jeżeli zginą rekiny, zginą też i oceany”!

Wspólnie z Sharkproject, SSI zdecydowało się na aktywne propagowanie pozytywnego wizerunku rekinów poprzez stworzenie kursu Nurkowanie z rekinami.

Ulegnij fascynacji rekinami! Nurkowie, jak również osoby nie nurkujące, mają szansę dowiedzieć się więcej na temat rekinów i nauczyć się poprawnych procedur postępowania podczas przebywania w obecności rekinów. Nurkowania są opcjonalne, dlatego też wzięcie udziału w kursie Nurkowanie z rekinami jest idealnym przygotowaniem do zbliżającego się urlopu nurkowego. Zdobytą wiedzę będzie można zastosować w praktyce podczas przyszłych nurkowań z rekinami.

SSI przeznacza 10% z dochodów uzyskanych z Kursu Specjalistycznego „Nurkowanie z rekinami” na ochronę rekinów. Jako uczestnik kursu również i Ty aktywnie przyczyniasz się do przetrwania rekinów.

Zakres tematyczny kursu Nurkowanie z rekinami:

  • Straszna fascynacja rekinami
  • Biologia
  • Ekologia
  • Nurkowanie z rekinami
  • Różne gatunki rekinów

Podstawowym celem specjalistycznego kursu SSI jest zapoznanie nurka w łatwy i przyjemny sposób z najważniejszymi umiejętnościami jakie powinien posiadać. Wszystkie kursy obejmują: samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Połącz inne kursy specjalistyczne z kursem Nurkowanie z rekinami! Podwodna fotografia cyfrowa czy też Nurkowanie w prądzie – fale, pływy i prądy mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Różnorodność dostępnych możliwości jest nieograniczona!