SSI Podwodna fotografia cyfrowa

Podwodna fotografia to wartościowy kurs, dzięki niemu wspomnienia z nurkowań będą na wyciągnięcie ręki…

W tej chwili nurkowanie, a także fotografowanie aparatem cyfrowym z obudową stało się bardzo proste, powszechnie dostępne, a przede wszystkim każda z tych aktywności przynosi wiele radości, relaksu i przygody. Łącząc je możesz podwoić satysfakcję i radość czerpań z nurkowania.

Kurs Podwodnej fotografii cyfrowej może byc prowadzony na basenie/wodach ograniczonych lub bezpośrednio na wodach otwartych. Jest to idealny zimowy kurs specjalistyczny, który można odbyć tuż przed nurkowym urlopem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Podwodnej fotografii cyfrowej możesz zakupić podręcznik lub DVD nawet jeżeli nie zamierzasz brać udziału w kursie.

Zakres tematyczny kursu specjalistycznego Podwodnej fotografii cyfrowej:

  • Wprowadzenie do fotografii podwodnej
  • Zestaw do fotografii podwodnej
  • Użycie aparatu cyfrowego pod wodą
  • Wykonywanie zdjęć cyfrowych pod wodą
  • Kompozycja podwodnych zdjęć
  • Edycja podwodnych zdjęć

Podstawowym celem specjalistycznego kursu SSI jest zapoznanie nurka w łatwy i przyjemny sposób z najważniejszymi umiejętnościami jakie powinien posiadać. Wszystkie kursy obejmuj1: samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Połącz inne kursy specjalistyczne z kursem Podwodna fotografia cyfrowa! Doskonała pływalność czy też Nurkowanie z rekinami mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Różnorodność dostępnych możliwości jest nieograniczona!