SSI Poszukiwanie i wydobywanie

„Och! Znaleźć skarb…!” – to marzenie jakie pojawia się przynajmniej raz w życiu każdego nurka

To może być złoto z zatopionego statku, zgubiony pierścionek lub po prostu latarka twojego partnera, która zginęła przez przypadek . Są takie sytuacje, w których przydatne może okazać się przeszkolenie z zakresu poszukiwania zagubionych pod wodą przedmiotów.

SSI proponuje specjalistyczny kurs „Poszukiwanie i Wydobywanie, na którym zdobędziesz umiejętność przeszukiwania terenu według różnych wzorów poszukiwawczych z zastosowaniem liny i kompasu, a także planowania zespołowej akcji poszukiwania i wydobywania. Nauczysz się także prawidłowego sposobu zastosowania jednego lub kilku worków wypornościowych do bezpiecznego wydobycia na powierzchnię ciężkich przedmiotów znajdujących się pod wodą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Poszukiwania i Wydobywania możesz zakupić podręcznik lub DVD nawet jeżeli nie zamierzasz brać udziału w kursie.

Zakres tematyczny Kursu specjalistycznego Poszukiwanie i Wydobywanie:

  • Czynniki wpływające na akcję Poszukiwania i Wydobywania
  • Planowanie i organizacja akcji Poszukiwania i Wydobywania
  • Techniki Poszukiwania
  • Techniki Wydobywania

Podstawowym celem specjalistycznego kursu SSI jest zapoznanie nurka w łatwy i przyjemny sposób z najważniejszymi umiejętnościami jakie powinien posiadać. Wszystkie kursy obejmują: samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Połącz inne kursy specjalistyczne z kursem Poszukiwanie i Wydobywanie! Kursy Nurkowanie nocne i przy ograniczonej widoczności i Nawigacja mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Różnorodność dostępnych możliwości jest nieograniczona!