SSI Wiedza o sprzęcie

„Twój pełny system nurkowy jest jak partner nurkowy, na którym będziesz mógł polegać w każdej sytuacji, w każdym momencie nurkowania”

Nurkowanie we własnym sprzęcie jest dużo przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Wcześniej czy później każdy nurek zapragnie posiadać własny sprzęt.

Na kursie „Wiedza o sprzęcie” dowiesz się jak wybrać sprzęt najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom i potrzebom, poznasz różnego rodzaju wyposażenie nurkowe, nauczyć się dopasowywać, regulować i dbać o sprzęt nurkowy, a także dokonywać niewielkich napraw. Poznasz zasady funkcjonowania podstawowych elementów wyposażenia nurka. Rozumienie działania poszczególnych elementów ekwipunku nurkowego oraz umiejętność prawidłowego ich użycia i konserwacji nie tylko przedłuża żywotność sprzętu , lecz także znacznie zwiększa Twoje bezpieczeństwo pod wodą. Kurs ten obejmuje opcjonalne nurkowania dlatego też uważany jest za idealny kurs na „zimę”, przed rozpoczęciem urlopu bądź sezonu nurkowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sprzętu nurkowego, możesz zakupić podręcznik lub DVD nawet jeżeli nie zamierzasz brać udziału w kursie.

Zakres tematyczny kursu specjalistycznego Wiedza o sprzęcie:

  • Pełny System Nurkowy – podstawy
  • Pełny System Nurkowy – sprzęt do nurkowania
  • Pełny System Nurkowy – szkolenia specjalistyczne i zestaw akcesoriów
  • Pełny System Nurkowy a podróżowanie

Podstawowym celem specjalistycznego kursu SSI jest zapoznanie nurka w łatwy i przyjemny sposób z najważniejszymi umiejętnościami jakie powinien posiadać. Wszystkie kursy obejmują: samodzielną naukę w domu, krótkie zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenie w wodzie.

Połącz inne kursy specjalistyczne z kursem Wiedza o sprzęcie! Doskonała pływalność czy też Nurkowanie w suchych skafandrach mogą stanowić doskonałe uzupełnienie. Różnorodność dostępnych możliwości jest nieograniczona!