SSI Junior Scuba Diver

Gwarantujemy, umiejętności i sprzęt, które będziesz używać nie jest Ci wcale obcy. Rozpoczęcie jest takie proste! Zapisz się na kurs open Water i wskocz do wody z programem szkoleniowym SSI.

Szkolenie SSI jest zaprojektowane tak, abyś mógł uczyć się części teoretycznej we własnym optymalnym dla Ciebie tempie. Będziemy wspierać Cię kolorowymi podręcznikami, płytami DVD oraz bezpłatnym szkoleniem ONLINE, by zapewnić Ci wystarczająco dużo opcji szkoleniowych.

Przed zajęciami na basenie oraz na wodach otwartych instruktor dopasuje Twój sprzęt, tak by stał się on Twoją drugą skórą. Będziesz miał wystarczająco dużo czasu, by adaptować się do środowiska wodnego przed rozpoczęciem nurkowań na wodach otwartych.

Kiedy ukończysz swój kurs, staniesz się certyfikowanym nurkiem SSI. Licencja SSI jest uznawana na całym świecie, zatem Twoje doświadczenia nurkowe będą nieograniczone.

Brak Ci czasu? Rozpocznij kurs Scuba Diver na wakacjach i dokończ go po powrocie do domu!

Kurs Scuba Diver jest perfekcyjnym kursem dla tych, którzy nie mają czasu, by skończyć cały program SSI Open Water Diver. Zawartość tego kursu to mniej więcej połowa pełnego programu dającego certyfikat (SSI Open Water). Możesz później dokończyć szkolenie, w dogodnym dla Ciebie czasie.

Program ten pozwoli Ci jechać na wakacje i doświadczyć w pełni nurkowania. Zostaniesz wyszkolony w zakresie umiejętności, wiedzy, sprzętu i doświadczenia niezbędnego do nabrania pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa podczas Twych nurkowań na wodach otwartych, a instruktor SSI będzie Twoim opiekunem i przewodnikiem podczas podwodnych wypraw.

Certyfikowani Scuba Divers są uprawnieni do nurkowania pod bezpośrednią kontrolą Dive Leadera do maksymalnej głębokości 40 stóp / 12 metrów.

Gdy zdecydujesz się na dokończenie swojej certyfikacji, program Scuba Diver zostanie zaliczony w poczet szkolenia. Dzięki temu nie będziesz musiał powtarzać żadnej części kursu dwukrotnie. Po krótkim odświeżeniu umiejętności będziesz mógł uzyskać certyfikat Open Water Diver.

Rozpocznij dziś swoją przygodę!

Następujące kursy dostępne są dla Junior Divers: