Kursy Pierwszej Pomocy

Emergency First ResponseW każdej sekundzie gdzieś w Polsce ktoś wzywa pomocy lub jej potrzebuje. Każdy, kto znalazł się w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia potrzebuje sprawnej i natychmiastowej pomocy. Czasem będzie to ktoś z Twoich bliskich, przyjaciół lub znajomych, a czasem zupełnie obca osoba. Udzielenie im pierwszej pomocy może zaważyć na ich życiu lub zdrowiu. Zanim do poszkodowanej osoby dotrze profesjonalna pomoc medyczna miną cenne sekundy… sekundy, które mogą oznaczać utratę zdrowia lub nawet śmierć.

Może właśnie Ty znajdziesz się w sytuacji, gdy koło Ciebie ktoś potrzebuje pomocy. Może właśnie Ty pomożesz poszkodowanemu udzielając mu pierwszej pomocy przedmedycznej i ratując życie. Jednak aby to zrobić musisz wiedzieć jak! Czy wiesz ilu ludzi przechodzi obojętnie obok leżącego na ulicy człowieka? Czy wiesz ilu ludzi boi się udzielić pomocy innej osobie tylko dlatego, że nie wie jak to zrobić? A wiesz, że możesz zmienić ten stan i stać się jedną z tych świadomych osób, które wiedzą jak udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej? Naucz się ratować ludzi!

Prowadzimy także szkolenia z zakresu pierwszej pomocy oraz zastosowania tlenu w wypadkach nurkowych według programu DAN (Divers Alert Network)

  • DAN Oxygen Provider
  • DAN Basic Life Support