O nas

Kasia jest Instructor Certifier’em SSI oraz instruktorem PADI Master Instructor, posiada uprawnienia instruktora Gas Blender’a oraz instruktora nurkowań technicznych zarówno w PADI jak i SSI. Najczęściej prowadzi szkolenia zaawansowane takie jak Stres i Ratownictwo czy Divemaster oraz specjalizacje i kursy instruktorskie. Zajmuje się też kursami technicznymi. W wolnych chwilach (których za dużo nie ma) jeździ konno – dorobiła się nawet stopnia instruktora. Mogłaby też wiecznie jeździć na nartach ale niestety ograniczenia czasowe pozwalają tylko na krótkie wypady. Letnią pasją Kasi jest rower – jeździ gdzie i kiedy tylko może.

Paweł - doradztwo i sprzedaż sprzętuPaweł - z centrum związany od początku jego powstania, od pewnego czasu również zawodowo. Odpowiada za sprzedaż i doradztwo w sprawach nurkowych i sprzętowych jak również za szkolenie. Autoryzowany serwisant sprzętu między innymi Scubapro, Apeks, Subgear, Cressi, Mares. SSI AOWI, Gold Instruktor, Instruktor Stres & Rescue, Instruktor specjalizacji Nitrox, Perfekcyjna Pływalność, Deep Diver, Suchy Skafander. Nurek Normoxic Trimix Diver.  Służy pomocą bazując na wieloletnim nurkowym doświadczeniu. Szukał wraków na morzu jawajskim, jako członek OSP brał wielokrotnie udział w akcjach poszukiwawczych. Chętnie spotka się z Wami na nurkowisku, szczególnie jak będą to miejsca głębokie i mało uczęszczane, a najlepiej norweskie Lofoty.  Jak tylko pozwala czas i pogoda, siada na motor i podróżuje w nieznane.

Ania - Kurs nurkowy nie zapoczątkował u niej kariery instruktorskiej. I całe szczęście, to ona trzyma w centrum rękę na pulsie. Jeśli zadzwonicie do Hydrozagadki, to ona odbierze telefon i odpowie na wszystkie pytania, zapisze Was na kurs czy nurkowanie, rozliczy i wystawi fakturę. Pamięta o Waszych indywidualnych zamówieniach, certyfikatach i innych potrzebach. Macie pytania o podróż, chcecie się ubezpieczyć, zapomnieliście gdzie i kiedy macie być – Ania zna odpowiedź. To ona wysyła Wam informacje o naszych planach, oraz powiadamia o tym co się dzieje na facebooku. Trzeba coś wysłać, wymienić, kupić internetowo? To wszystko u Ani. Jeśli nie siedzi w Hydrozagadce, podróżuje z aparatem po bliższych i dalszych zakątkach Europy, lub ugania się po lasach w poszukiwaniu geocachingowych skrytek.

Robert – SSI AOWD Instruktor - Pasję do nurkowania odkrył już wiele lat temu. Realizował ją podróżując pod świecie i od czasu do czasu odwiedzając lokalne polskie akweny. W końcu postawił na nurkowanie i po pracy swoją togę prawnika chętnie zamienia na kombinezon nurkowy, a lakierki na płetwy. Chętnie nurkuje w Polsce, ale możecie go również spotkać na wielu egzotycznych wyjazdach Hydrozagadki. Uwielbia szkolić nowych adeptów nurkowania i czerpie z tego dużo satysfakcji. Wiecznie uśmiechnięty, wysłucha wszystkich problemów i jak tylko może chętnie pomaga. Poza nurkowaniami prawie zawodowo gra w piłkę, jeździ na nartach i na rowerze. Jego pasją są góry, które nieco zaniedbuje odkąd woda wtargnęła na stałe w jego życie.

Leszek - Instruktor SSI - Nurkowanie jest dla mnie pasją, podróżą i odkrywaniem nowego świata, w którym odnajduję nieograniczony spokój i wolność. Nurkuję od 2010 roku (m.in. w Polsce, Czechach, Niemczech, Austrii, Norwegii, Egipcie). Od 2013 r., jako Dive Professional, mogę dzielić się z Wami swoją pasją nurkową oraz wiedzą. Hobby to muzyka: gitarrra i wokal. Do zobaczenia na nurach! 

 

Julia – Instruktor SSI - Swoją przygodę z nurkowaniem zaczęła w wieku 10 lat. Początkowo tylko w ciepłych wodach Egiptu, ale później z czasem wciągnęła się w nurkowanie w Polce. Jej zapał i energia zaraża pod wodą. Dzieci ją uwielbiają. Z dużą elastycznością dopasowuje się do potrzeb klientów i zorganizuje ekstra zajęcia. Latem możecie ją spotkać gdzieś w świecie, gdzie podejmuje wakacyjną pracę w centrach nurkowych. Poza nurkowaniem podróżuje, jeździ na nartach, oraz rozwija się we wszelkich sportach fitness. Nie tak łatwo dotrzymać jej kroku.

Kuba - Dive Guide SSI - Nurkuje od dziecka. Po latach wrócił do nurkowania i postanowił zająć się tym profesjonalnie. Poprowadzi chętnie nurków pod wodą, pomoże dopasować sprzęt, zorganizuje całe zaplecze nurkowe, żebyście mogli się w pełni delektować pozytywnymi wibracjami pod wodą. Poza nurkowaniem zajmuje się serwisem sprzętu, więc wszelkie pytania techniczne możecie kierować właśnie do niego. Naprawi również uszkodzone skafandry i poszuka dziur w całym :-) Możecie na niego liczyć. Poza nurkowaniem można go spotkać zimą na snowboardzie. Jego pasją jest również warzenie piwa. O piwie nikt nie wie tyle, co on.

Grzegorz - Dive Guide. Od lat związany z naszym centrum w końcu postanowił wejść na ścieżkę profesjonalną. Zawodowo jest związany z bezpieczeństwem pracy, więc tak zorganizuje Wam nurkowanie, że nawet bąble powietrza pod wodą będą równo i pod kontrolą. U niego nic nie jest zdane na przypadek. Pasjonat myślistwa, to dzięki jego staraniom możecie skosztować dziczyzny na naszych spotkaniach klubowych. Na broni, zwierzynie i innych sprawach związanych z tym sportem zna się tak, jak niewielu ludzi w Polsce. Jeżeli kiedyś będziecie chcieli poszerzyć swoje zainteresowania o taki sport, jest szansa ze traficie właśnie do niego. W Hydrozagadce prowadzi nurkowania rekreacyjne, pomaga początkującym odnaleźć przyjemność z nurkowania. Jeżeli macie nowy sprzęt i chcecie go wypróbować, czy sprawdzić swoje umiejętności przed wyjazdem, to właśnie z nim będziecie mieli zajęcia. Chętnie jeździ na nurkowania w tygodniu rano, można się z nim umówić jeżeli tylko pozwoli Wam czas.