Wyjazdy

Wyjazdy i egzotyczne wyprawy nurkowe

Nurkujesz? Może chciałbyś dopiero zacząć? A może po prostu lubisz dobrą zabawę? Zapraszamy wszystkich chętnych na nasze wyjazdy nurkowe. Czy to nurkowania w lokalnych zbiornikach czy zagraniczne wyprawy nurkowe – dobra zabawa jest zawsze gwarantowana! Nie ma się co dłużej zastanawiać!

Zajrzyjcie do naszego planu wyjazdów – szczegóły wyjazdów i wypraw będą aktualizowane i udostępniane na stronie na bieżąco. Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem wakacji – piszcie do nas, a na pewno zaoferujemy ciekawy wyjazd!

Wakacje z biurem podróży Divemastera

Jeśli planujecie samodzielny wakacyjny wyjazd również możecie zgłosić się do naszego Centrum. Chętnie pomożemy załatwić wszystkie formalności. Współpracujemy ze znanymi firmami turystycznymi – min. Alfa Star, Selectours czy Exim Tours. Bez problemu zarezerwujemy Wam wymarzone wczasy w Egipcie, Turcji, Tunezji, Bułgarii… Zapraszamy do nas po katalogi i szczegółowe informacje.

Waterproof Expeditions

Zapraszamy także na wyjazdy organizowane przez Waterproof Expeditions – wyprawy nurkowe i nurkowo-fotograficzne na Antarktykę i Antarktydę. Szczegóły na stronach Waterproof oraz w centrum.